Dlaczego u nas znajdziesz najlepszy grunt, by nauczyć się języka?

Wszyscy pochodzimy z Polski. Tam studiowaliśmy i rozpoczynaliśmy swoją drogę w nauczaniu. Dlatego bliskie są nam najwyższe standardy akademickie. Jednocześnie jednak wszyscy przeszliśmy drogę od samych początków życia w Holandii. Znamy Twoje problemy z aklimatyzacją, komunikacją, pracą i ta wiedza daleko wykracza poza umiejętności nauczania.

To u nas możesz nabyć praktyczne umiejętności posługiwania się w Twoim życiu codziennym językiem niderlandzkim. To więcej, niż tylko gramatyka, słówka, fonetyka i stylistyka. Nauka u nas sprawi, że oprócz płynnego posługiwania się językiem Holendrów, będzie Ci się po prostu łatwiej żyć w Holandii.

Nowocześnie i skutecznie! Czyli jak połączyliśmy wysoki poziom z satysfakcją kursantów.

Gwarantujemy Ci, że z nami naprawdę nauczysz się języka i przyjdzie Ci to łatwiej, niż mogłeś wcześniej przypuszczać, ponieważ stworzyliśmy nową jakość w nauce holenderskiego dla Polaków. W trakcie kursu nieraz ze zdziwieniem spojrzysz wstecz i będziesz kręcić głową z niedowierzaniem, że mogłeś kiedyś się wahać i mieć jakieś wątpliwości. Skąd to wiemy?

Ponieważ:

Otrzymasz wiedzę i umiejętności w zakresie nowoczesnych metod uczenia się, by nauka przynosiła Ci wymierne efekty w postaci opanowania języka na adekwatnym poziomie. Zapewnimy Ci przyjazną atmosferę, poczucie bezpieczeństwa i komfortu, ponieważ znamy zasady psychologii uczenia się i wiemy, że kiedy człowiek dobrze się czuje, szybko przyswaja nową wiedzę.

Zapewnimy Ci praktykę również poza salą lekcyjną.

Będziesz uczyć się ze starannie wyselekcjonowanych podręczników i wysokiej jakości materiałów autorskich, przygotowanych przez lektorów z najwyższą dbałością.

Zapewnisz sobie dobry start do dalszej nauki języka niderlandzkiego, jeśli odczujesz potrzebę dalszego kształcenia.

Jak wielu z Was, swoją przygodę w Holandii rozpoczął od pracy sezonowej. W 2003 roku przyjechał tu po raz pierwszy, jeszcze jako student Wyższej Szkoły Języków Obcych w Poznaniu, nie znając niderlandzkiego. Na początku uczył języka niemieckiego i polskiego, poznając w tym czasie również niderlandzki. Dzisiaj tworzy własną firmę, gdzie razem z innymi lektorami uczy Polaków w Holandii 🇳🇱 niderlandzkiego, zarażając ich przy tym sympatią do Holendrów i ich języka ojczystego.

Założyciel szkoły Paweł Rosalski

Na czym skorzystasz najwięcej?

Zajęcia w Horst, Venray, Tilburg i Endhoven – możesz wybrać

Gramatyka wyjaśniana po polsku! Od samych podstaw! Docenisz to od pierwszego dnia kursu

Lektorzy Polacy! Kto lepiej wytłumaczy Ci zawiłości kulturowe i mentalne niuanse, jeśli nie ktoś, kto przeszedł taką drogę, jak Ty!

Praktyczne umiejętności - słownictwo, dialogi, teksty z życia, a nie z książek: zakupy, wizyta u lekarza, sprawy urzędowe

Dobre warunki do nauki w salach sprzyjających nabywaniu nowej wiedzy

Godziny zajęć dostosowane do harmonogramu osób pracujących, dzięki czemu będziesz mieć możliwość stuprocentowej frekwencji

Zajęcia również w terenie, a nie tylko w szkolnej ławie!

Małe grupy! Maksymalnie 17 osób, by współpraca była harmonijna, na wszystko starczyło czasu i byś czuł się dobrze zaopiekowany, zadbany, w najwyższym stopniu odpowiednio wysłuchany oraz, by wszystkie Twoje pytania otrzymały odpowiedzi

Gwarancja, że po zakończeniu kursu będziesz mówić po holendersku!

Nowatorskie, wypracowane przez Pawła Rosalskiego metody efektywnego i skutecznego nauczania!

Regulamin kursów

Kursy